Majk nis pushimet me të dashurën (FOTO)

By

Majk ka nisur pushimet para kohës.

I shoqëruar nga e dashura, Melita Nushi, këngëtari ka lënë vendin dhe është nisur drejt një bregdeti, duke mos e zbuluar vendin.

Kjo u bë e ditur përmes disa fotografive që i ka postuar në instastory, në njërën prej të cilave duken këmbët e të dashurës së tij.

Majk akoma nuk e ka konfirmuar lidhjen siç duhet, por deri tani është zbuluar shpesh me anë të disa fotografive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm