“Të jesh 40 vjeç është COOL” – Rozana Radi feston ditëlindjen

By

Këngëtarja e artistja e famshme shqiptare Rozana Radi, feston sot ditëlindjen.

Dhe si shpirt i lirë që është, ajo e ka uruar veten në mënyrën më të bukur të mundshme. Radi sot mbush 40 vjet, dhe ndoshta një grua tjetër do i frikësohej kësaj moshe, por jo ROZI.

Ajo ka publikuar një fotografi me rroba banje nga deti, ku duket jashtëzakonisht në formë, ndërsa shkruan: “Të jesh 40 vjeç është cool”.

Ndërsa në përshkrimin e fotografisë, thotë se është lodhur shumë për t’i bërë vitet që ka, prandaj edhe sic duket i vlerëson shumë ajo!

View this post on Instagram

Sa jam lodhur per ti bere keto 40 vite 🙈🥀

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on

Artikuj të ngjashëm