Shqiptari KeepMan, rep në frëngjisht: Publikon “Mademoiselle” (VIDEO)

By

Reperi shqiptar, emri i të cilit u bë i famshëm me këngën “Thirri krejt shoqet” të cilën e realizoi në bashkëpunim me reperët Lyrical Son dhe MC Kresha, tani ka publikuar një këngë të re.

Me një repturë të përzier, gjysmë në frëngjisht e gjysmë në shqip, KeepMan ka lansuar këngën “Mademoiselle”, apo “Zonjusha”.

Kënga e tij e re, është publikuar në bashkëpunim me labelin e njohur francez “Daymolition”, me të cilin KeepMan ka nisur të punojë pasi është larguar nga labeli P.I.N.T. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm