Skerdi këtë javë sjellë baladën e re (FOTO)

By

Ka disa ditë që Skerdi ka paralajmëruar këngën e re.

Projekti i radhës quhet “S’të fal” dhe vjen më shpejtë se sa e keni menduar.

Këngëtari nga Shqipëria ka njoftuar përmes Instagramit, se kjo këngë do të publikohet gjatë javës së ardhshme bashkë me videoklip.

Theksojmë se Skerdi ka zbuluar së fundmi se ka punuar në mbi 20 këngë sa ishte në karantinë pasi u infektua me COVID-19./Prive.al

Artikuj të ngjashëm