Vjen ‘Ajo’, kënga e rradhës që konkuron për primatin e hitit!

By

Vitin e kaluar me ‘S’jena mo’ ishin ndër më të suksesshmit dhe primatin kanë vendosur ta fitojnë sërish me ‘Ajo’.

Projekti muzikor që pritet të jetë hit i pakontestueshëm sapo është publikuar në Youtube dhe që në sekondat e parë është pritur shumë mirë nga fansat besnik të label-it.

Artikuj të ngjashëm