A do të kemi një bashkëpunim të ri mes Azet dhe Tayna?

By

Kohët e fundit është përfolur për një bashkëpunim të ri mes Azet dhe Tayna.

Prive u interesua dhe zbuloi se ky informacion është i vërtetë!

Para dy javësh dyshja sollën “Ti harro”, që rezultoi të jetë një hit.

Detajet për bashkëpunimin e ri mund t’i zbuloni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm