Vildane Zeneli dhe Capital T imazh të Valdrin Sahitit (Foto)

By

Reperi Capital T dhe supermodelja Vildane Zeneli para pak dite u përfolën për një lidhje por që ajo e mohoi në intervistë  për Prive.

Sot ata dy janë bërë bashkë për një projekt. Një ndër reperët më ‘stylish’, Capital T dhe Vildane Zeneli janë dy imazhet më të reja të dizenjatorit Valdrin Sahitit.

Capital T është imazhi i parë zyrtar i VS Man, teksa Zeneli do të jetë për koleksionin e femrave./Prive.al

capital t vildane zeneli

Artikuj të ngjashëm