Brenda festës magjike të ditëlindjes së Afërdita Dreshajt!

By

Këngëtarja e modelja shqiptare Afërdita Dreshaj, të mërkurën ka mbushur plot 31 vjet.

Ndonëse duket shumë më e re, tashmë ajo ka hyrë në të 30-tat.

Dhe ditëlindja e saj nuk kishte se si të ishte ndryshe përpos e festuar me një ndejë speciale të organizuar me të, në mes familjarësh e pranë të dashurit të saj cek, Jakub Kindi.

Për momentin ajo po qëndron në Shtetet e Bashkuara dhe nga atje ka publikuar imazhet e festës së ditëlindjes, e po ashtu edhe plot lule që ka marrë në shenjë urimi nga nëna e miket e saj.

Por, dhurata e hokeistit nga Çekia, nuk është zbuluar ende, përveç një kartoline ku shkruhej: Për çdo vit më bën të të dua shumë e më shumë. Me dashuri, Kubi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm