Ndahet nga jeta personi më i shtrenjtë i Trim Jetullahut

By

Artisti, Trim Jetullahu ndau nje lajm të kobshëm në profilin e tij në Facebook.

Ditën e djeshme, babai i tij, Nazmi Jetullahu ka ndërruar jetë. Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në ora 12:00.

Krahas lajmit të trishtë, Trimi ka ndarë edhe një fotografi të babait tashmë të ndjerë. /Prive.al

Me pikëllim të thellë njoftoj miq dhe familjarë, se sot me daten 21 Mars 2021, ka ndërru jetë babai im Nazmi…

Posted by Trimi Jetullahu on Sunday, March 21, 2021

 

Artikuj të ngjashëm