Enca seksi në klipin e ri (Foto)

By

Enca Haxhia përmes llogarisë së saj në Snap Chat ka treguar një veshje që do të përdoret në klipin e ri.

Në imazhet e shfaqura, këngëtarja duke shumë seksi dhe e kuruar në imazh.

Ky do të jetë klipi i parë i Encës për 2015 që mban titullin ‘Soulkilla’ dhe është punuar nga producentët Zzap and Chriss./Prive.al

enca 2 enca

Artikuj të ngjashëm