Vig Poppa sjell bashkëpunimin me DJ Geek (VIDEO)

By

DJ Geek dhe Vig Poppa janë bërë bashkë në një projekt muzikor.

’Futja kepën’ quhet kënga e cila erdhi e shoqëruar me videoklip.

Ky është dueti i parë mes tyre dhe ju mund ta dëgjoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm