Majki po planifikon diçka shumë të madhe!

By

Këngëtari i vetëm i grupit Babastars, Majk, duket se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Artisti ka bërë një pyetje në profilin e tij në Instagram e cila u drejtohej ndjekësve të tij të cilët i pyeste se a mendojnë se duhet ta publikojë një album.

Duke marrë parasysh punën e madhe të cilën kërkon albumi artisti duhet të lë mënjanë shumë nga angazhimet e tij që të mund të kryej me sukses një plan të tillë.

Sidoqoftë projekti në fjalë momentalisht duket vetëm si një ide e cila në bazë të mundësive dhe dëshirës së artistit mund edhe të jetësohet. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm