Mensur Safqiu në Netflix?

By

Aktorin, Mensur Safqiu së fundmi në ekran e kemi parë vetëm përmes serialit “Besa”.

Mirëpo ai ka punuar edhe në disa projekte të reja filmike, dhe së shpejti aktorin do e shohim në Netflix.

Materiali i mëposhtëm ua zbulon të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm