Në ora 19:00 në Klan Kosova – ja çfarë do ndiqni në Prive (VIDEO)

By

Këtë mbrëmje në Prive në Klan Kosova. Vijnë si gjithmonë materiale ekskluzive e intervista interesante me njerëz nga sfera e jetës publike.

Si rrallë herë, në intervistë vjen Besim Dina – Kush është oksigjeni i tij?

Prive sjellë këtë javë edhe emrat me të njohur të muzikës në vitet 2000 – ku janë ata dhe a e kanë impaktin e njëjtë?

Ffifi pas suksesit të hatashëm në Këngën Magjike, vjen këtë javë në Prive për të rrëfyer prapaskenat e këngës ndërsa Neki Emra, po ashtu rrëfen gjëra interesante nga jeta e tij.

Artikuj të ngjashëm