Video: Ukraina nën sirenat e sulmit ajror, Angelina Jolie shoqërohet në një vend të sigurtë

By

Një video shqetësuese e aktores Angelina Jolie sapo është publikuar dhe shfaq atë duke ikur nën sirenat e forta të sulmeve ajrore brenda Ukrainës.

Ylli 46-vjeçar ka qenë në qytetin ukrainas të Lviv për një mision humanitar, si e dërguar e posaçme e Agjencisë së Kombeve të Bashkuara për Refugjatët.

Videoja kap zbritjen e Jolie nga një shkallë, deri në rrugë.

Klipi prej 46 sekondash përmban një sprint të lëkundur nga Jolie dhe ekipi i saj, i cili mund të shihet duke u kërkuar gazetarëve që të mos bëjnë më video të aktores.

Pas disa sekondash, Jolie mund të shihet gjithashtu duke u thënë fansave aty pranë se “Jam mirë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm