Video që u bë virale në TikTok, Mirlind Bajraktari uron Pavarësinë e Kosovës

By

Anëtari i FSK dhe gjithashtu këngëtar, Mirlind Bajraktari ka uruar sot Pavarësinë e Kosovës.

Përmes një video të hedhur në rrjetin social TikTok, në të cilën Mirlindi këndonte për nder të Pavarësisë së Kosovës këngën e artistes Shkurte Fejza “Mora Fjale”, ai uroi të gjithë shqiptarët kudo që janë.

Video menjëherë që nga publikimi është bërë virale, duke arritur mbi 77 mijë klikime në TikTok. /Prive.al

@mirlindbajraktari #morafjale #pavarsiaekosoves #viral #mirlindbajraktari ♬ original sound – Mirlind Bajraktari

Artikuj të ngjashëm