Kylie Jenner flet për operacionet: “Jam e tmerruar me ato që thonë”

By

Kylie Jenner do jetë vajza e kopertinës në revistën Paper për vitin 2019.

Ajo a folur për revistën duke shpjeguar se si arriti të bëhej kaq e pasur duke shitur produkte bukurie dhe po ashtu, për ndërhyrjet kirurgjike në fizikun e saj.

Kylie Jenner Gets Real About Plastic Surgery Rumors & If She's Really 'Self-Made'

“Njerëzit mendojnë se unë e tëra kam hyrë në thikë dhe e kam rikonstruktuar komplet fytyrën time, dhe kjo gjë është komplet falso. Jam e tmerruar. Nuk kam bërë gjëra të tilla. Ata s’e kuptojnë se si flokët e bukura dhe grimi e fillesat, mund të bëjnë mrekullia”, ka thënë Jenner.

“Unë kam fillers, këtë nuk e mohoj”, ka shtuar ajo.

kylie jenner paper magazine 024240666

Jenner po ashtu ka thënë se tërë pasurinë ka arritur ta bëjë vet, pa i ndihmuar askush dhe prindërit gjithmonë e kishin mësuar se si të bënte para e të kursente. /Prive.al

kylie jenner paper magazine 024240666

Artikuj të ngjashëm