Kaq shumë i është rritur vajza Stines (VIDEO)

By

Nëse dikush prej ju nuk e di, Stine është baba dhe ka një vajzë që quhet Estia.

Ajo madje është rritur goxha dhe këtë na e dëshmoi artisti përmes një videoje të cilën e ka publikuar së fundmi në Instagram.

“Me princeshën e babait t’vet”, ka shkruar Stine.

Për ata që nuk janë të informuar, këngëtari ishte i martuar me Gracielën, poashtu këngëtare, me të cilën njoftoi se u nda vitin e kaluar.

Çifti ndajnë vajzën Estia dhe kanë një marrëdhënie të mirë bashkë edhe pas ndarjes./Prive.al

Artikuj të ngjashëm