Genta e pranon se e ka bërë këtë ndërhyrje, thotë se e kishte ëndërr (VIDEO)

By

Këngëtarja kosovare Genta Ismajli, në një intervistë ekskluzive për Prive, e ka pranuar se në fytyrën e saj ka bërë një ndërhyrje estetike.

Mirëpo ajo e theksoi se nuk ka bërë ndonjë operacion plastik, dhe kërkon që kjo të diferencohet, ngase një mbushje e lehtë buzëve Nuk është e njëjtë me një ndërhyrje kirurgjike.

Ismajli ka thënë se t’i kishte buzët më të plota, e ka pasur ëndërr dhe fakti që tashmë ka mundësi të bëhet një ndërhyrje estetike s mbushja e tyre, e ka gëzuar tej mase. /Prive.al

NDIQENI TË PLOTË INTERVISTËN E GENTËS:

Artikuj të ngjashëm