Veshjet më të bukura nga Java e Modës në New York

By

Ndërsa orarit të Javës së Modës në New York, në vjeshtë të vitit 2020, i mungonte një numër i markave kryesore të stilistëve, java ishte akoma plot me momente të paharrueshme që bënë në mediat sociale.

Dizajnerë të tjerë sollën edhe yje në shfaqjet e tyre, duke përfshirë Miley Cyrus duke ecur në shfaqjen Marc Jacobs, Debbie Harry duke kënduar në Traineri dhe Orville Peck duke performuar në Michael Kors.

Më poshtë gjeni disa nga veshjet më të bukura që do të frymëzojnë trendet e këtij viti.

Fiksimi portokalli

Shades of orange on the New York Fashion Week fall/winter 2020 runway

Behar lulesh

Florals on the New York Fashion Week fall/winter 2020 runway

Pelerinat e gjëra

Capes on the New York Fashion Week fall/winter 2020 runway

Nostalgjia njujorkeze

Prabal Gurung fall/winter 2020 runway

Gabriela Hearst fall and winter 2020 runway

Marc Jacobs fall 2020 runway show

Marc Jacobs fall 2020 runway show

 

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm