Sfida “ngri” e zë Atdheun mbi Xhulin (VIDEO)

By

Sfida “ngri-shkri” sot ka zënë bashkë Xhulin dhe Atdheun.

Derisa disa nga banorët ishin duke u endur nëpër shtëpi, Xhuli po ushtronte dhe në një moment Atdheu i afrohet.

Papritur, atyre u kërkohet të ngrijnë dhe Atdheu mbetet mbi Xhulin.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Artikuj të ngjashëm