Dua Lipa do që e gjithë bota ta dijë se Anwar është ‘vetëm i saj’

By

Dje për ditën e të dashuruarve, Dua Lipa i kushtoi një postim të dashurit Anwar Hadid në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo postoi një sërë fotosh formë albumi, imazhe të cilat nuk ishin publikuar më parë, dhe e thekson se i dashuri i saj është vetëm i saj.

“Ju lutem prekni vetëm me shikime. Ky këtu është i imi.” – ka shkruar ajo në postimin e saj.

 

Artikuj të ngjashëm