Versioni akustik i “Kesh” nga Dhurata dhe Enuri do t’ua marrë zemrat (VIDEO)

By

Kënga e Dhurata Dorës “Kesh” tani ka marrë formë tjetër.

Me Enur Pakashticën këngëtarja ka realizuar versionin akustik të hitit të saj të fundit dhe dyshja ia ka dalë në mënyrë fantastike ta interpretojë këtë këngë.

Performanca është realizuar për edicionin festiv të Wazzup me 31 dhjetor. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm