Çfarë i ndodhi? Dafina Zeqiri shtrohet në spital (FOTO)

By

Viti 2018-të nuk ka nisur aspak mirë për këngëtaren Dafina Zeqiri.

Me të ardhur në Kosovë për koncertet e fundvitit, këngëtarja nuk ia ka kaluar edhe aq mirë.

Mbrëmë siç duket ajo është helmuar dhe i është drejtuar spitalit për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ajo ka publikuar video e fotografi nga shtrati i spitalit, gjatë kohës sa po merrte infuzionin dhe pavarësisht se ishte në krevat spitali, po dukej bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm