Angela Martini i zbulon Bleonës relacionin me miliarderin e njohur?!

By

Angela Martini dhe Bleona Qereti kanë trashur miqësinë goxha së fundmi.

Jo më kot Bleona ishte edhe dëshmitare në dasmën e Angelas në Los Angeles. E kush më mirë se një shoqe e ngushtë mund të të nxjerrë zbuluar në Instagram?

Bleona ka postuar një foto e përqafuar me drejtorin e kompanisë shumë të njohur “Moncler”, Remo Ruffini, i cili është ndër më të pasurit në botë.

”Dukeni shumë bukur të dy!” – ka komentuar Angela ndërkohë që Bleona ia kthen: “Ashtu është një muhabet zemra”.

A po lind një shkëndijë dashurie? Mbetet të shohim… 

Artikuj të ngjashëm