Vedati imiton Sabri Fejzullahun, Bruno këndon këngët e tij

By

Banorët po zbaviten me njëri tjetrin në oborrin e shtëpisë dhe kësaj here, Vedati dhe Burno kanë marrë frerët në dorë.

Vedati imiton Sabri Fejzullahun teksa Burno këndon këngë e tij.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm