U rrit dhe ky! Vëllai i vogël i Rita Orës diplomon, e gjithë familja e urojnë

By

Më i vogli i familjes Sahatçiu apo Ora siç njihen ata tashmë ndërkombëtarisht, u diplomua.

Don Ora, vëllai i vogël i këngëtares Rita Ora, tashmë është i diplomuar nga shkolla e mesme. Përmes një ceremonie diplomimi, ai është edhe zyrtarisht i diplomuar ndërsa pranë tij ishin e tërë familja përveç Ritës.

View this post on Instagram

@thereal_donora CONGRATULATIONS 🥰

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

Nëna e tij Vera Ora dhe motra e madhe Elena, kanë publikuar fotografi nga ceremonia, ku Doni shihet i veshur me kostumin tradicional të të diplomuarve.

“Urime për diplomimin Don Ora, Shumë krenare për ty”, shkruan Elena, ndërsa edhe Rita sic pavarësisht  të agjendës së ngjeshur, ka gjetur mundësi ta urojë të vëllanë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm