Merr fund rrugëtimi i Blastës në BBVIP

By

Pas incidentit të djeshëm që pësoi Blasta, ku morri lëndime tek pjesa intime, rrugëtimi i tij afro një mujor në Big Brother VIP Kosova ka marrë fund.

Aktualisht, Blasta është nën përkujdesje të mjekëve dhe gëzon gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Por, trajtimi që duhet bërë tutje sipas protokolleve mjekësore ia pamundëson atij rikthimin në shtëpi në afatet e parapara nga patenta ligjore e formatit televiziv – Big Brother VIP Kosova.

Blasta, emri i vërtetë i të cilit është Lorik Shaqiri, bëhet konkurrenti i dytë që eliminohet nga BBVK për shkaqe shëndetësore.

Edhe ish-konkurrenti tjetër i BBVK-së, Gjon Karrica apo Lugati, ishte diskualifikuar nga loja pas problemeve me shëndetin.

Artikuj të ngjashëm