Pse Melisa shpërtheu në lot? (VIDEO)

By

Largimi i Blastës nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, ka bërë që konkurrentja e këtij formati televiziv, Melisa të shpërthejë në lot.

Ajo është mërzitur goxha shumë për daljen e Blastës, ndërsa ka nisur t’ia paketojë edhe valixhet e tij.

Dyshja, Melisa-Blasta ishin të njohur për afërsinë e tyre më të theksuar sesa me konkurrentët e tjerë të kastit.

Afër Melisës pas kumtimit të lajmit për Blastën, i kanë ndenjur edhe banorët e tjerë, e në veçanti Andi.

Gjithsesi, për më shumë detaje rreth reagimit të Melisës, ndiqini videot në linqet e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm