Vedati i tregon Mbresës pse u nervozua me të

By

Së fundmi, Vedati para të gjithë banorëve ka treguar për një moment brenda shtëpisë që u nervozua me Mbresën.

Ai në prezencën e saj tregon për rastin dhe gjithçka duket që qartësohet në fund.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm