Sa e ka rrogën prezantuesja e Prive, Liberta Spahiu?!

By

Protagonistja e kësaj jave në mediat rozë ishtë prezantuesja Liberta Spahiu, për shkak të ’50 pyetjeve’ ku u përgjigj si asnjëherë më parë por edhe për ditëlindjen që festoi me 4 janar.

Meqenëse kuptuam shumë të pathëna edhe nga jeta personale, tashmë duhet ta shuajmë dhe një merak, atë se sa paguhet për të prezantuar Prive.

Në pyetjen se sa e ka rrogën ajo, Liberta u përgjigj mjaftueshëm për t’ia plotësuar dëshirat vetes, duke mos dhënë shifra.

Por, në anën tjetër në intervistën e mëposhtme mund të kuptoni më shumë për Spahiun, madje përgjigje ka dhënë edhe në pyetjen nëse ka bashkëjetuar me dikë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm