Pëlqehet ‘Fustani kuq’ nga Laura e Albert Radi! (Video)

By

Të premten është lançuar kënga ‘Fustani kuq’ që këtë herë vjen në bashkëpunim nga dy këngëtarë brenda familjes.

Laura dhe Albert Radi janë bërë bashkë për të parën herë në muzikë e ky duet po jep edhe frutet e para.

Për Albertin ky është bashkëpunimi i parë, pas këngës debutuese ‘Mbeta Gjallë’ që mori një përkrahje të madhe edhe nga artistë të njohur të skenës.

Përtej kësaj, Alberti ka nisur punë për këngën e tij të dytë solo.

Artikuj të ngjashëm