Duhet ta shihni dhuratën që Xhuli mori nga Atdheu këtë Shën Valentin

By

Sot në mbarë botën shënohet Dita e Shën Valentinit dhe të gjithë të dashuruarit kanë në mendje më të dashurit e tyre.

Edhe Xhuli që pati një histori romantike jetëshkurtër me Atdheun brenda shtëpisë së BBVK, mori një suprizë nga ai.

Ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm