Veç muzikës, ky është pasioni tjetër i 2TON (VIDEO)

By

Veç muzikës, suksesit që ka krijuar përgjatë viteve, 2TON ka edhe një tjetër pasion.

Ai shpesh paraqitet në rrjete sociale teksa shkon në sallë boksi, mbase për ta hequr stresin dhe energjinë negative.

Së fundmi ai ka postuar sërish një video teksa bën boks, poshtë të cilës ka shkruar: “Pasion”.

Ndryshe, ai është shumë i angazhuar në projekte muzikore pasi publikon shpesh, dhe në anën tjetër këndon në klube gjithandej ku ka shqiptarë./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Artikuj të ngjashëm