Veç edhe sot zbritje në Maison de Parfum: Shën Valentini kurrë s’ka kushtuar më lirë, kjo është oferta

By

Dita po kryhet dhe ai ajo mezi po pret të shohë se çfarë i keni blerë…

Prandaj, të gjithë ju që jeni të dashuruar kokë e këmbë edhe ju që ndoshta dashuroni më pak, nëse nuk e keni gjetur dhuratën që do ia bëni të dashurës/dashurit, “Maison De Parfum” në Royal Mall edhe sot vazhdon zbritjen.

Blej një parfum për personin e zemrës dhe tjetrin e merr me 50% më lirë, që i bie që një çift bëhet me dy parfume super të veçantë në ditën më të veçantë.


Në ofertë përfshihen të gjitha markat luksoze prandaj nxitoni sepse ju ka mbetur vetëm edhe sot.

Maison De Parfum në qendrën tregtare Royal Mall po ju pret me dyer të hapura sepse brenda është sekreti i një arome të paharruar…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm