E dashura e re e Cpital T “do i bëjë xheloze” të gjitha fanset e tija!

By

Capital T s’mund të ishte më single se kaq, pra ai është “100%” Single.

Aq sa fotografinë e Shën Valentinit s’e bëri me një vajzë por me një arush pellushi.

Reperi i njohur deshi të na tregojë se nuk ka një “Valentine” për ta shënuar festën prandaj e vendosi arushin simpatik në imazhin e tij dhe e quan “bae” që nga anglishtja do të thotë e dashur.

Dhe e pranojmë, Capital T është shumë simpatik dhe meqë i ka shkuar në mend të blejë një arush Pelushi, kush e di sa romantik di të jetë…

https://www.instagram.com/p/Bt3O4kSjkEn/

Artikuj të ngjashëm