Detaje nga bashkëpunimi i ri i Feros

By

Fill pas lansimit të bashkëpunimit me Genta Ismajlit, Fero është gati për një tjetër.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai njoftoi të gjithë ndjekësit se një tjetër bashkëpunim është finalizuar dhe është në prag të lansimit.

Bashkëpuntori i kësaj herë është artisti Gent dhe kënga me videoklip do të lansohet me 8 prill. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by FERO (@ferofera)

 

Artikuj të ngjashëm