Morena feministe, këngëtarja po sjellë këngën dedikuar vajzave!

By

Deri më tani, ajo i ka kënduar humbjes së nënës dhe në këngët e saja, është prezantuar gjithmonë si një grua e fortë.

Morena Taraku, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, që do jetë pjesë e trendit të fundit botëror, ku këngëtaret e famshme po i këndojnë fuqizimit të gruas.

Edhe Morena nuk po përjashtohet nga ky mes ngase ajo ka realizuar një këngë me titullin “Femra”.

“Shumë shpejtë për më të shenjtat e botës, kënga vetëm për femrat”, ka shkruar Morena në profilin e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm