Vdes në moshën 16 vjeçare aktori i hit serialit “The Flash”

By

Të gjithë të apasionuarit e serialeve me superheronj, me siguri e keni parë “The Flash”, programin televiziv hit nga DC Comics.

Pjesë e kastit të saj ka qenë dhe Logan Williams, i cili ka portretizuar në moshë rinore rolin kryesor “Barry Allen”.

Mirëpo, mediat sot janë pushtuar me një lajm të trishtë për të. Aktori i disa serialeve shumë të shikuara, ka ndërruar jetë në moshë 16 vjeçare.

Lajmin e kanë konfirmuar edhe familjarë të tij, por që nuk kanë zbuluar arsyet e vdekjes së tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm