Reperi shqiptar tregon nëse gruaja e detyron të shikojë seriale turke (VIDEO)

By

Reperi i njohur shqiptar iu përgjigj pyetjeve provokative të emisionit Prive, të shtunën që lamë pas.

Bëhet fjalë për Da Ghost.

Ai tregoi nëse gruaja e tij, e detyron të shikojë seriale turke.

Poashtu, reperi foli për vajzën dhe djalin e tij si dhe tregoi nëse i falë gabimet.

Këto dhe shumë të tjera mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm