‘Falëm’ – balada më e re nga Meda e Vjollca Haxhiu (VIDEO)

By

Meda e Vjollca Haxhiu kanë publikuar bashkëpunimin e ri që mbanë emrin ‘Falëm’.

Muzika dhe orkestrimi u bë nga Wirusi e Granit Gashi ndërkaq tekstin e shkroi Fatmir Muja.

Më poshtë videoklipi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm