Dueti i parë i Mbresës me reperin e njohur publikohet javën tjetër!

By

Ka kohë që është paralajmëruar, mirëpo duket se kënga e dytë origjinale e
Mbresës tashmë është 100% gati.

“Dreamin’” është dueti i parë i artistes që këtë herë vjen në bashkëpunim me
reperin Elinel.

Muzika është punuar nga Gëzim Lazri, me tekst të Mbresës dhe Elinel e ndërsa
klipi është xhiruar para kësaj situate të pandemisë nga MR Entertainment.
Lansimi pritet të bëhet gjatë javës që po vjen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm