Valeri shumë shpejt me set të ri fotografik!

By

Ish banori i Big Brother Albania, Valer Kolnikaj zhurmën që bëri në vitin 2015-të po e mendon ta vazhdoj edhe në vitin që sapo kemi hyrë.

Në një postim të bërë në llogarinë e tij në Instagram ka paralajmëruar një tjetër fotosesion të nxehtë.

Por jo vetëm fotografi do të sjell në 2016-të. Në një intervistë para disa javësh për Prive ai tregoi se është duke punuar në një këngë të cilën do e shoqëroi me klip.

Fotografitë e reja dhe videoklipi do të publikohen shumë shpejt edhe online nga Valeri.

Artikuj të ngjashëm