Martohet futbollisti shqiptar, pamjet nga dasma përrallore

By

Edhe një tjetër lojtar i kombëtares shqiptare i ka dhënë fund beqarisë. Bëhet fjalë për Astrit Hajdaroviqin, futbollistin e kombëtares që luan tani si mesfushor në klubin grek AEK Athina.

File:Astrit Ajdarević.JPG

Hajdaroviq sic merr vesh Prive, sonte i jep fund beqarisë me një vajzë shqiptare të quajtur Mimoza Ponosheci e dasma e tyre është thjesht përrallore.

Prive ka arritur të sigurojë disa fotografi nga mbrëmja festive e familjes Hajdaroviq e Ponosheci, dhe i tërë ambienti është dekoruar nga kompania e madhe Grand Decor.

Nusja sigurisht në të bardha, e dhëndri në kostumin e dasmës në ngjyrë pastel po duken si një princ e një princeshë, në një ambient tejet të këndshëm. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm