Nervozohet Vesa Luma, nuk e ka ndërmend të dalë në protestën e opozitës

By

Protesta e opozitës që do zhvillohet të shtunën duket se ka qenë shkas që Vesa Luma të nervozohet.

Mesazhet e shumta që ka marrë me kërkesën që t’i thërrasë të tjerët në protestë e kanë nevrikosur Vesën që ka sqaruar qëndrimin e saj për këtë çështje përmes një statusi në Facebook.

Ju lutem miq te FB, mos vazhdoni te me shkruani mesazhe te ma bllokoni faqen, e te me tregoni se a duhet te bej thirrje per proteste apo jo..Une nuk e kam ndermend te dal,ndaj as nuk kam pse bej thirrje te tilla! Ju falenderoj per mirekuptim dhe ju uroj nje vite te shendetshem e me fat! – ka shkruar Vesa.

Artikuj të ngjashëm