Valdrina dhe Valdeti flasin për krizën dhe pajtimin (VIDEO)

By

Kjo javë ishte e mbushur me lajme se Valdrina dhe Valdeti janë ndarë.

Kjo pasi vet Valdrina doli publikisht dhe foli për krizën me burrin e saj Valdetin.

Ajo ndau çdo detaj në Instagram, por shumë më tepër çifti do flasë sonte në Prive.

Duke nisur nga ora 20:50 në Klan Kosova, Valdrina dhe Valdeti do tregojnë gjithë çka ndodhi mes tyre.

Mos e humbisni!

Artikuj të ngjashëm