Romancat që dështuan gjatë vitit 2018

By

Lidhjet dhe ndarjet tashmë janë bër tejet të zakonshme në botën e showbizit.

Disa nga këto ndarje krijuan shumë zhurmë mediatike, e që nuk u priten edhe aq mirë nga ndjekësit e tyre, pasi që shumë nga këta çifte ishin shumë të lidhur me njëri tjetrin, njofton Klan Kosova.

Kemi përzgjedhur disa nga romancat që filluan aq bukur e që përfunduan mjaft keq, disa nga këta janë si: Ariana Grande dhe Pete Davidson, Justin Bieber dhe Selena Gomez, Cardi B dhe Offset, G-Eazy dhe Halsey, Kourtney Kardashian dhe Younes Bendjima, Paris Hilton dhe Zylka, Channing Tatum dhe Jenna Dewan si dhe Nikki Bella dhe John Cena.

Artikuj të ngjashëm