Çka i bashkoi Kim dhe Kanye së fundmi?

By

Ylli televiziv, Kim Kardashian, është parë bashkë me ish-bashkëshortin e saj, reperin Kanye West.

Ish-çifti u fotografuan pasi shkuan për të parë nga afër ndeshjen e basketbollit të djalit të tyre, Sait më 28 tetor.

Kardashian dhe West shkuan veçmas, por u panë afër njëri tjetrit në publik kur filloi loja e djalit të tyre.

Prindërit e Saint janë duke u munduar të gjejnë akoma një zgjidhje për kujdestarinë e fëmijëve dhe pronën e përbashkët që e kanë.

Artikuj të ngjashëm