Nga festa e Era Istrefit – Qindra njerëz ia urojnë ditëlindjen në koncert

By

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, e ka festuar dje ditëlindjen e 25-të në Tiranë, e rrethuar me shumë fansa.

Fillimisht, festa e saj nisi në një hotel të Tiranës, ku po qëndronte me familjen e saj, përfshirë motrën Nora Istrefi, nënën Syzanën dhe vëllain, Bledin.

View this post on Instagram

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Motrat Istrefi ishin ftuar në koncertin e “Coca-cola” në Tiranë, ndërsa kur dolën në skenë të dyja bashkë, publiku nisi të këndojë këngën e famshme të ditëlindjes për Erën.

Qindra e mijëra njerëz njëzëri e kënduan “Happy Birthday to You”, për këngëtaren e cila ishte ftuar aty t’i argëtonte ata. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm