Aktori i njohur 70 vjeçar po bëhet sërish baba

By

Gruaja e Richard Gere është shtatzënë.

Image result for richard gere and newborn son

Aktori 70-vjeçar raportohet se pret fëmijën e tij të dytë me gruan Alejandra Silva, vetëm nëntë muaj pasi bukuroshja 36-vjeçare lindi djalin e tyre Aleksandrin.

 

Sipas revistës spanjolle Hola!, Alejandra është në muajin e tretë të shtatzënisë.

Image result for richard gere and newborn son

Ajo tashmë ka djalin gjashtë vjeçar Albert me ish-burrin Govind Friedland, ndërsa Richard dhe ish-bashkëshortja Carey Lowell janë prindër të Homerit 19-vjeçar.

 

Richard më parë pranoi se nuk ka shqetësime se është baba më i madh. Ndërkohë, ylli ‘Pretty Woman ’kohët e fundit pranoi se” menjëherë “ra në dashuri me gruan e tij.

 

Ylli i Hollivudit ndjeu një lidhje që nuk e kishte përjetuar kurrë më parë kur takoi për herë të parë bukuroshen bjonde pothuajse pesë vjet më parë.

Burimi: Heraldmedia.com

 

Artikuj të ngjashëm